Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
България - Куба 3:2 . . . Защо . . . Защото кубинците се уплашиха от Бойко Борисов . . .
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Поздравявам Ви сеньор - казва дама на началник-гарата. - За първи път виждам влак да пристигне пет минути преди времето по разписание! - Няма защо да се радвате - кисело отговаря той, - това е вчерашния влак.
Любими Герои
03.10.2017
3,276 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: - А вие за какво сте тука? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к’во да й каже (та тя е на 80 години), и решава да я избъзика. - Ами бабо, бременна си. - А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. - Това е бабо - бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка "Ше отида азе при друг доктор". Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: - А на вас какво ви има? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: - Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: - Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра.
- Дами и господа, полета на нашия Боинг ще бъде на височина 9000 метра, скоростта ще е 1200 км в час...и капитанът иска да попита дали случайно на някой не му се намират 30 тона керосин?
Влиза една блондинка в Sex Shop да си купува вибратор.Харесала си тя един жълт носи го на касата и пита: -Извинете,този колко струва? -150 лв. -Ооооо,много е скъп,нямам толкова! След малко носи тя един розов: -А този на ква цена е? -20 лв. -Ооооо,тоя вероятно не е качествен! Харесала си един червен.И отново при продавача: -А този? -Извинете госпожице,но пожарогасителят не се продава!!!
Разгневен месар влиза в офиса на адвокат и го пита: - Ако едно куче ти открадне половин шунка, неговият собственик трябва ли да плати? - Разбира се - отговорил адвоката. - Добре тогава, защото твоето куче, току що ми открадна шунка за 20 лв. - Ами, дай му и другата половина - отговорил адвоката. Това ще покрие таксата ти за консултацията.
Девойката, бърникайки в чантичката си, вместо с лютия спрей напръска маниака с "Шанел". И с крясъка "Мамка муууу, струва 200 лева!!", преби маниака до смърт.