Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София!
Разни 2,570 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят, едната пита: — Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: — За да ги запомнят по лесно брюнетките! На урок по руски език учителката пита Славчо: - Я кажи, как успя да научиш падежите в руския език? - Госпожо, научих ги по татковата методика. - И каква е тя? - Ами такава: - Денят беше ИМЕНИТЕЛЕН. - Вечерта беше ТВОРИТЕЛЕН. - Аз бях ПРЕДЛОЖЕН. - Тя беше ДАТЕЛЕН. - Сега не съм ВИНИТЕЛЕН. - Защото тя е РОДИТЕЛЕН. Срещат се две приятелки. Едната пита: - Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра... - Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи... Само си лежи тихичко в реанимацията. Защо Баба Марта е люта? Защото Април е мек а Февруари - къс. Киркор и Гарабет ги гонят белите и къде къде да се скрият - на едно дърво . Киркор се качил горе а Гарабет -долу. Дошли белите и хванали наебали Гарабет. Минало време и пак ги подгонили белите. Отново се скрили на едно дърво - Киркор горе а Гарабет - Долу. За втори път наебали Гарабет. Минало още време и пак ги подгонили белите. Отново решили да се скрият на едно дърво . Гарабет казал на Киркор : -Айде стига са ме ебали мене . Дай да си сменим местата - аз горе ти долу. Дошли белите и казали: -Стига сме ебали тоя долу, дай да наебеме тоя горе...