Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Брюнетка на фризьор. - Защо искаш да се изрусяваш? - Омръзна ми, да ме вземат на сериозно!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София!
Разни
03.10.2017
2,570 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки си говорят, едната пита: — Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: — За да ги запомнят по лесно брюнетките!
На урок по руски език учителката пита Славчо: - Я кажи, как успя да научиш падежите в руския език? - Госпожо, научих ги по татковата методика. - И каква е тя? - Ами такава: - Денят беше ИМЕНИТЕЛЕН. - Вечерта беше ТВОРИТЕЛЕН. - Аз бях ПРЕДЛОЖЕН. - Тя беше ДАТЕЛЕН. - Сега не съм ВИНИТЕЛЕН. - Защото тя е РОДИТЕЛЕН.
Срещат се две приятелки. Едната пита: - Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра... - Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи... Само си лежи тихичко в реанимацията.
Защо Баба Марта е люта? Защото Април е мек а Февруари - къс.
Киркор и Гарабет ги гонят белите и къде къде да се скрият - на едно дърво . Киркор се качил горе а Гарабет -долу. Дошли белите и хванали наебали Гарабет. Минало време и пак ги подгонили белите. Отново се скрили на едно дърво - Киркор горе а Гарабет - Долу. За втори път наебали Гарабет. Минало още време и пак ги подгонили белите. Отново решили да се скрият на едно дърво . Гарабет казал на Киркор : -Айде стига са ме ебали мене . Дай да си сменим местата - аз горе ти долу. Дошли белите и казали: -Стига сме ебали тоя долу, дай да наебеме тоя горе...