Сестра в психодиспансера представя новите болни:
-Докторе , новият от 5-та стая се мисли за Джак изкормвача.
-Сложете му усмирителна риза!
-А този от 7-ма стая се мисли за Казанова.
-В такъв случай усмирителни гащи!
Българският хит за "Евровизия 2007"
КОГАТО БЯХ МИНИСТЪР...
Текст: народен
Музика: народна
Изпълнява: Р.Овч. с оркестър "Позитано"
Когато бях министър
и сделките въртях,
бях много благодарен,
че не съм сиромах...
Щом трупнехме милиони,
изкарвах ги навън
и се правех на ударен,
подпрян на някой пън.
А времето бе сладко,
да трупаш капитал
и никога по-гладко
не съм ни ял, ни крал!