Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българският хит за "Евровизия 2007" КОГАТО БЯХ МИНИСТЪР... Текст: народен Музика: народна Изпълнява: Р.Овч. с оркестър "Позитано" Когато бях министър и сделките въртях, бях много благодарен, че не съм сиромах... Щом трупнехме милиони, изкарвах ги навън и се правех на ударен, подпрян на някой пън. А времето бе сладко, да трупаш капитал и никога по-гладко не съм ни ял, ни крал!
Политически 3,381 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж си купува трибестан, аптекарката го пита закачливо: — Ще вдигате самолета ли? Той отвърнал: — Не, ще се возя! Пиян пикае до входа на ресторанта. Портиерът го вижда и го смъмря: - Тук ли намери да пикаеш бе! Пияния си го прибира и се хили. - Кво се хилиш бе? - Да не мислиш, че като съм го прибрал, та съм спрял да пикая... Мъж и жена се спират пред клетката с хищници в зоологическата градина. Мъжът казва: - Как мислиш, какво би ни казал онзи тигър, ако можеше да говори? - Аз съм леопард! - чува се откъм клетката. Един пиян се връща късно вечерта по една улица, от едната страна на която имало дълга метър и половина ограда. Едно маце върви срещу него. Като се изравнили, пичът награбил мацето и го опрял на задна прашка в оградата. Мацето пита: -Да свалям ли бикините? -Не, няма нужда! Трябва да прескоча оградата, щото си загубих ключа от вратата на двора... Блондинка казва на приятелка: - Записах си час за педиатър! - Защо? - Искам да си направя педикюр.