Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между програмисти: — Знаеш ли какво е сватбата? — Представи си, че имаш бърз, безплатен, безлимитен интернет, но се отваря само един сайт!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Габровски никролог: А.А. умря
Черен хумор
03.10.2017
1,957 прегледа
Следващ →
Още вицове
Спират го за проверка,глобяват го. Ядосан,шофьорът изсъсква през зъби: - Дано от глобаджии да ви направят регулировчици. - Ти какво работиш? - Лекар съм. - Може и да стане,когато ви накарат вместо клиенти, да ни погледнете като пациенти.
- А защо нашите държавни учреждения си поръчват домейни на кирилица? - За да не могат гадните чужденци даже да напишат домейна на своите латински клавиатури!
Един богаташ извикал най-тъпите селяни на земята. Те били 3-ма. И им казал: - Който ми донесе най-много топчета за пинг-понг ще получи всичко мое. Първият донесал 56 огромни тира с топчета, вторият донесъл 4 огромни кораба, а третият донесъл 2 огромни топки. - Нали казах да ми донесете колкото се може повече топчета за "пинг-понг"?! - Аааааа, аз чух топките на Кинг-Конг...
- Аз съм дебела, и почти никой не ме обича! - Не е вярно, не говори така! - Как? - "Почти".
Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха...