Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дядо отива на доктор и се оплаква: - Докторе, нещо прокапах! Докторът го преглежда и го пита: - Кога си имал полов контакт за последно, дядо? - Завчера. Докторът: - Поздравления, сега свършваш!...
Професионални 3,330 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Синко, ела тука! - Да, татко? - Да си пипал Кама Сутра-та? - Пипах я... - А нещо да си рисувал там? - Ами, да.. - Иди сега да разплетеш майка си! Трима отишли в рая. Господ пита първия: - Колко пъти изневери на жена си? - 10 пъти. - Давам ти таратайка - казал Господ. А ти? - 5 пъти. - Давам ти Лада. А ти? - 1 път. - Давам ти Ферари. След 3 дни двамата (с таратайката и Ладата) видели третия с Ферарито да плаче. Попита ли го какво става, той отговорил: - Видях жена си да кара ролкови кънки. Малко момченце сащисано гледа как майка му маже лицето си с крем. - Защо го правиш, мамо? - За да стана красива - отвръща майката и започва да бърше излишния крем със салфетка. - Ей, чакай, чакай, ти да не размисли! Късно през нощта, в елитен публичен дом влиза невероятна блондинка. Изважда 200 евро, обръща се към шефката и казва: - Искам да бъда с най-хубавия мъж, който имате на разположение! Идва някакъв расов, такъв корав, с многото мускули и големите размери. Усамотяват се, обаче след половин час блондинката се втурва във фоайето надигайки скандал: - Ама как може, та това ли ви е най-добрият мъж тука....? Шефката учудено я изглежда и казва: - Ама пикло! - за 200 евро къде да ти търся по това време GRINGO_DZ от gepime.bg, кой го знае с коя от сайта е тази вчер... - Така, гражданино...псувате на обществено място?! Сега набързо една административна глобичка ще ви нач@каме...