Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дядо отива на доктор и се оплаква: - Докторе, нещо прокапах! Докторът го преглежда и го пита: - Кога си имал полов контакт за последно, дядо? - Завчера. Докторът: - Поздравления, сега свършваш!...
Професионални 3,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутри си спретнали купон. Едната от мутрите довела и жена си. Естествено, разговорите се въртели около насилието, наркотиците и прочие. Накрая жената не издържала: - Абе, вие не можете ли да говорите за нещо по-културно?! Миг мълчание, и един се обадил: - Помните ли как го пребихме оня, в лицето беше станал като картина на Пикасо... - Добре, добре-прекъснала го изнервена дамата - я по-добре някаква музикална тема! Пак кратко мълчание, и се обажда друг: - А помните ли колко наркотик пренесохме в онова виолончело?... - Абе, вие не можете ли да говорите за нещо чисто и възвишено? След кратко смущение се обажда трети: - А помните ли как го очистихме оня на Витоша?... Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре. Питат един шоп. - Господине, защо копаете седнал! - Оти немоем легнал! Живяли някога две приятелки. Те така ненавиждали мъжете, че си обещали, никога да не се омъжат. Преселили се в една квартира. Даже си взели и котка. И поради жестоката ненавист към съществата от мъжки пол, не пускали котката да ходи навън при котараците. Минало много време и изведнъж се появил младеж, който нарушил идилията, като взел за жена едната приятелка. Със сълзи на очи се разделили двете, когато младоженците тръгнали на сватбено пътешествие. И обещала омъжената на своята приятелка, всеки ден да й изпраща телеграми. Минал ден, минали два, минала седмица ...никакви вести от малдоженците. Едва на третата седмица се получава телеграма. Развълнувана втората приятелка отваря телеграмата, а вътре пише: "- ВЕДНАГА ПУСНИ КОТКАТА НАВЪН!" Животът никога не е справедлив. И може би това е добре за повечето от нас.