Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Келнер, тези мухи в ресторанта ви ме дразнят! — Кажете кои конкретно и аз ще ги изловя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Вчера реших да опитам да се занимавам с производство на деца. Хареса ми.
Разни
03.10.2017
1,860 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мутри пътуват по магистрала Тракия с Баварец. Спират до едни храсти да се облекчат, щото Баварецът няма бордова тоалетна. Облекчават се те, обаче изневиделица от храстите се подала змия и клъвнала едната мутра по ... (онази част от тялото). Завайкала се мутрата: - Лелееее! Шъ умръ, брато! - Нема, бе, брато, ше звънна на шефа по мобата, той ще каже какво да правим! Речено-сторено: - Шефе, братото го ухапа змия по ... (онази част от тялото), кво да праим? - Амииии ... в енциклопедията пишееее ... ухапаното място се изсмуква добре и след това се плюе! - Ясно, шефе! Затваря мобата и се обръща към братото: -Шефът каза да умираш!
Хвалили се американеца,французина и бай Ганьо кой има по-голям кораб.Американеца: - Моят кораб е толкова голям,че обикалям с кадилак по паубата. Французина: - Моят е пък толкова голям,че обикалям със самолет по паубата. Бай Ганьо: - Аз нямам кадилак,нито пък самолет,но моят кораб е толкова голям,че готвачът слиза с подводницата в тенджерата да види дали е уврял фасула.
- Скъпи, иска ми се нещо японско. - Харакири става ли?
- С коя песен ще посрещнем 2012 година? - "Камъните падат"...
Животът е движение. Само че някой си мърда мозъка, а друг - ушите.