Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вчера реших да опитам да се занимавам с производство на деца. Хареса ми.
Разни 1,860 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри пътуват по магистрала Тракия с Баварец. Спират до едни храсти да се облекчат, щото Баварецът няма бордова тоалетна. Облекчават се те, обаче изневиделица от храстите се подала змия и клъвнала едната мутра по ... (онази част от тялото). Завайкала се мутрата: - Лелееее! Шъ умръ, брато! - Нема, бе, брато, ше звънна на шефа по мобата, той ще каже какво да правим! Речено-сторено: - Шефе, братото го ухапа змия по ... (онази част от тялото), кво да праим? - Амииии ... в енциклопедията пишееее ... ухапаното място се изсмуква добре и след това се плюе! - Ясно, шефе! Затваря мобата и се обръща към братото: -Шефът каза да умираш! Хвалили се американеца,французина и бай Ганьо кой има по-голям кораб.Американеца: - Моят кораб е толкова голям,че обикалям с кадилак по паубата. Французина: - Моят е пък толкова голям,че обикалям със самолет по паубата. Бай Ганьо: - Аз нямам кадилак,нито пък самолет,но моят кораб е толкова голям,че готвачът слиза с подводницата в тенджерата да види дали е уврял фасула. - Скъпи, иска ми се нещо японско. - Харакири става ли? - С коя песен ще посрещнем 2012 година? - "Камъните падат"... Животът е движение. Само че някой си мърда мозъка, а друг - ушите.