Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три мишки си седяли на бара. Първата започнала да се хвали: - Момчета, ако знаете вчера какво станааа... бе разхождам се аз из апартаментчето и какво да видя, наслагали отрова за мишлета. От там направих си аз две линийки и до сутринта бях на шес’! Втората с нейната версия: - Абе ти си наркоман, виж мен, вчера патрулирам си аз за сирене и попаднах на голям, стоманен капан... и легнах за лежанка. Третата мишка, оставила чашата и тръгнала да си ходи. Другите две го питат: - Къде тръгна бе? - Отивам да прасна котарака, ей са идвам...
Семейни 3,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

След като го осъдили Лечков, той пита адвоката си: - И сега какво ще стане с мен и изборите? - Ами като в спорта - служебна загуба... Прибира се мъж, а в леглото жената със съседа. Жената му вика: - Къде скиташ толкова дълго? А аз те чакам непрекъснато тук!? - А какво прави съседа в леглото ни? - Не сменяй темата, а ми отговори на въпроса! Седи един на брега и лови риба. Идва горския и му казва: - Тук е забранено да се лови риба! - А-а, сега ми ясно защо не кълве. - Възпитано ли е да ядеш пиле с пръсти? - По-добре си изяш пръстите отделно... Две момченца още от малки се надпреварвали във всичко, Кой се качва най-високо на дърветата, кой плюе по-надалеч, и други детски работи. Един ден отишли двете семеиства на пазар и на едното дете му купили две играчки, а на другото една. На следващия ден се срещат двете деца и това с 2-те играчки казва: - На мен ми купиха две играчки а на теб не хахаха! А другото отвърнало: - Аз поне нямам тумор хахаха!