Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е блондинка, която си е боядисала косата в червено? - Изкуствен интелект.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Американците са толкова тъпи! - Слушам те, смея се и плача. - Защо плачеш? - Искам да съм тъп, но щастлив американец.
Бисери
03.10.2017
3,156 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преподавател от военното училище: - Нищо не знаете вие. Знаете ли какъв менингит върлуваше през войната? Знаете ли какво е менингит? От него или се умира, или се полудява. Аз съм го карал два пъти...
Въпросът не е да се ожениш. Трудното е да останеш женен
Те плачеха, разделяйки се...Дълго не можеха да се откъснат един от друг...Той заминаваше в командировка в чужбина за седмица, а тя отиваше при майка си на село...Следваща им среща беше още по-бурна...след денонощие...на плажа...в Албена...Съдбата понякога е гадна!
Приятели от детските години... Единият станал студент, а другия влезнал в казарма. Студента пише писмо на войника: В университета всичко е перфектно. Купони, заведения, всяка вечер различно гадже, обаче вечер, като легна в квартирата и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ял ли си? След седмица войникът му отговаря: Тук в казармата всичко е перфектно. Спорт сред природата, безплатни дрехи, храна на корем, обаче вечер, като легна в спалното и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ебал ли си?
Влязъл хакер в месарницата: - Дайте ми 300 грама шунка! - Да ти я нарежем ли? - Не бе, качете ми я на флашката!