Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Американците са толкова тъпи! - Слушам те, смея се и плача. - Защо плачеш? - Искам да съм тъп, но щастлив американец.
Бисери 3,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мен ме ухажваха най-богатите и най-красивите кавалери - а аз какво направих - омъжих се за теб... - Мдаааа... Те явно са били и по-умни от мен, защото в крайна сметка аз се ожених за теб... Най-лесно се става по часовника в деня на заплата. Събрали се шефовете на италианската, руската и българската мафии и заспорили коя мафия е най-яката. Не могли да разрешат спора и решили да поставят задача на подчинените си- която мафия се справи най-бързо, е най-яката. Задачата била да се доведе при шефовете една камила. Първи звъни на подчинените си италианеца: -Рагаци, искам колкото се може по-бързо да ми докарате камила. След 2 часа влизат италианците, запъхтени, и водят една камила. Шефовете са доволни. Втори звъни на подчинените си руснака: -Ребята, искам да ми докарате много бързо една камила! Руснаците пристигат след 1 час и водят камила. Шефовете са още по-доволни. Идва ред на българския мафиотски бос: -Момчета, доведете ми тука светкавично една камила! След 10 минути влизат борчетата и водят един пребит от бой кон. Другите босове възразили: -Ее,ама това не е камила! -Камила съм, проплакал конят. Пациент влиза в кабинета и пита психиатъра: - Защо бялото на мартениците не означава, че обичам бялото? - Защото няма време да си смени значението... Толкова много обещаха на българския народ...и пак му е малко.