Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Живей всеки ден като че ли те последен и един ден ще се окажеш прав!" Рей Чарлс
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Американците са толкова тъпи! - Слушам те, смея се и плача. - Защо плачеш? - Искам да съм тъп, но щастлив американец.
Бисери
03.10.2017
3,157 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мен ме ухажваха най-богатите и най-красивите кавалери - а аз какво направих - омъжих се за теб... - Мдаааа... Те явно са били и по-умни от мен, защото в крайна сметка аз се ожених за теб...
Най-лесно се става по часовника в деня на заплата.
Събрали се шефовете на италианската, руската и българската мафии и заспорили коя мафия е най-яката. Не могли да разрешат спора и решили да поставят задача на подчинените си- която мафия се справи най-бързо, е най-яката. Задачата била да се доведе при шефовете една камила. Първи звъни на подчинените си италианеца: -Рагаци, искам колкото се може по-бързо да ми докарате камила. След 2 часа влизат италианците, запъхтени, и водят една камила. Шефовете са доволни. Втори звъни на подчинените си руснака: -Ребята, искам да ми докарате много бързо една камила! Руснаците пристигат след 1 час и водят камила. Шефовете са още по-доволни. Идва ред на българския мафиотски бос: -Момчета, доведете ми тука светкавично една камила! След 10 минути влизат борчетата и водят един пребит от бой кон. Другите босове възразили: -Ее,ама това не е камила! -Камила съм, проплакал конят.
Пациент влиза в кабинета и пита психиатъра: - Защо бялото на мартениците не означава, че обичам бялото? - Защото няма време да си смени значението...
Толкова много обещаха на българския народ...и пак му е малко.