Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Искаш ли да ти обясня квантовата теория? - Благодаря. По-добре ми обясни кинтовата теория, че нямам кинт в джоба си...
Бисери 2,950 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: - Какво има? - пита бореца. - Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам тостер! - му отвръща бореца. - Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: - Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам печка! - му отвръща бореца. - Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? - се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този пат бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва: - Какво искаш? - Няма ли да ме помолиш още нещо? - го пита бореца. - Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта... Иванчо се оженил за Марийка, но като я чукал искал да стигне дъното на пичето й. Първата брачна нощ добре, втората пак, но на третата фал. Иванчо не можал да стигне дъното. - Марийке, ще се развеждам с теб. Марийка отишла при майка си и обяснила всичко. Майка й казала да сложи една ябълка. Марийка изпълнила заръката. Иванчо останал доволен. Тя станала и извадила ябълката и я измила. Иванчо станал сутринта и гладен изял ябълката. Било кризисно време и ябълкити били кът. Марийка се събудила и видяла, че ябълката я няма. Ревешката тя отишла при майка си. - Мамо, пък Иванчо изяде ябълката. Майкат я зауспокоявала: - Оооо Марийке, той баща ти едно време по цели тикви ядеше. Една блондинка попитала учителката си по география: - Как е правилно да се пише - Иран или Ирак? На мъжа му се пийва ракия. Тръгва към хладилника да извади бутилката, но жена му го разубеждава: - Остави шишето на мира, току виж някой ми дошъл на гости и тогава с какво ще го почерпя? Мъжът се съгласява. През нощта жената проявява желание за любов, а той на свой ред й казва: - Остави го на мира, току виж някоя ми дошла на гости и тогава... Защо жените като станат сутрин и си разтъркват очите с ръце? - Защото нямат топки, за да си ги почешат!