Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вчера успях да вляза в компютъра на една секретна служба. - И какво правят? - Същото като нас - вицове в интернет четат.
Програмисти 3,134 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вицовете са като децата, собствените са най-хубави от всички! Влак дерайлира в Сибир. Двама московчани се спасяват по чудо и шест дни треперят от студ. На седмият ден ги открива стар сибирянин с брада и пушка: - Откъде сте момчета? - От Москва. - И какво става с революцията? - Коя революция? - Тази която започнахме през 1917-та година? - Охо-о-о, тя победи. След това социализъм, комунизъм, перестройка. Сега вече строим капитализма. - Абе, хора, защо не съобщавате тук? Ние още влакове взривяваме! Министъра на икономиката при доктора: - Докторе, напоследък страшно много ме безпокои състоянието на българската икономика! Не спирам да мисля, направо маниакално безпокойствие изпитвам! Доктора: - Аха! Да бе?! То няма българска икономика, просто не съществува, това е някакъв мит, блъф. Сигурно сте препили нещо?!... Разговарят двама приятели: - Крайно време е да си извадиш ловен билет. - За какво ми е ловен билет? Аз не съм ловец. - Ти не си ловец, но жена ти е истински звяр… Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника... Бягай зайо, защото... - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника... не виждаш ли... Бягай, защото... - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - Оо-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заекът и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн!