Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Каквото и да стане - Ботев си го вкарваме целия!" По въпроса за програмата по литература за десети клас.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Вчера успях да вляза в компютъра на една секретна служба. - И какво правят? - Същото като нас - вицове в интернет четат.
Програмисти
03.10.2017
3,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вицовете са като децата, собствените са най-хубави от всички!
Влак дерайлира в Сибир. Двама московчани се спасяват по чудо и шест дни треперят от студ. На седмият ден ги открива стар сибирянин с брада и пушка: - Откъде сте момчета? - От Москва. - И какво става с революцията? - Коя революция? - Тази която започнахме през 1917-та година? - Охо-о-о, тя победи. След това социализъм, комунизъм, перестройка. Сега вече строим капитализма. - Абе, хора, защо не съобщавате тук? Ние още влакове взривяваме!
Министъра на икономиката при доктора: - Докторе, напоследък страшно много ме безпокои състоянието на българската икономика! Не спирам да мисля, направо маниакално безпокойствие изпитвам! Доктора: - Аха! Да бе?! То няма българска икономика, просто не съществува, това е някакъв мит, блъф. Сигурно сте препили нещо?!...
Разговарят двама приятели: - Крайно време е да си извадиш ловен билет. - За какво ми е ловен билет? Аз не съм ловец. - Ти не си ловец, но жена ти е истински звяр…
Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника... Бягай зайо, защото... - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника... не виждаш ли... Бягай, защото... - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - Оо-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заекът и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн!