Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
102-годишен старец решил да се жени за две години по-младата си съседка. Отива той в църквата да уговори датата с попа. Попът му казва: - Не мога тази седмица, ела другата и ще ви приема с булката. - Хм, дядо попе, другата се жени татко, не мога. Попът доста се стреснал, но отвърнал: - Еми, чадо, ела по-другата, пак ще съм свободен. - Нееее, дядо попе, по-другата ще се жени дядо ми. Попът вече едвам сдържайки го попитал: - Абе какво е това вашето семейство, какви са тия сватби? Как така дядо ти ще се жени? - Ми и той не иска, ама техните го карат!
Разни 1,532 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза блондинка в колата си и след секунди се обажда в полицията: - Искам да съобщя за обир - откраднали са ми стереото, педалите и волана от автомобила. Полицаят обещава да прати патрулна кола, но след минута - две телефонът пак звъни: - Прощавайте, пак съм аз. Седнала съм на задната седалка! Касиерката на КАТ привиква новоназначен сержант: - Абе Петров, кво става с теб, защо не си взимаш заплатата? - Аааа, ама тук и заплати ли дават? - Защо жените харесват повече цесекари? - Защото държат 90 минути и после свършват втори. Малкият Иванчо си играе с влакчето в дневната. Майка му е в кухнята, но отвреме-навреме дочува откъслечните реплики на синчето си: - …последна спирка… на всички тъпанари, които се довлякоха до тук - много им здраве и да си разкарат по-бързо задниците от купетата… Майката скача, хваща Иванчо за ухото и го праща за наказание в стаята му за два часа. Когато наказанието изтича, играта се подновява и Иванчо пак започва да си говори: - Уважаеми пътници, добре дошли в нашия експрес… надяваме се, че пътуването ви ще бъде приятно… Тук майката въздъхва облекчено… - …а всички вас, които са изпитали затруднения от двучасовото закъснение, ще помолим да се обърнете към тъпата кучка в кухнята! Баща води сина си в тоалетната: - За човек може да се съди по това, какво чете в тоалетната. Ето, виж, аз вече трети път препрочитам "Преспанските камбани", майка ти чете "Немили-недраги", дядо ти "Време разделно"! А ти какво четеш?..Евтини вестничета с вицове за 20 стотинки! За какво говори това? - За това, тате, че запекът трябва да се лекува, а не да се гордееш с него!