Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кеч - това е вид борба, при която никой с никой не се бори наистина. Обикновено нагласено телевизионно шоу. Същото е, като борбата с корупцията у нас.
Бисери 3,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пенсионер всяка сутрин отивал до будката за вестници, купувал си вестник, поглеждал първата му страница и го изхвърлял в близкото кошче за боклук. - Защо правите така? - не се сдържал един ден вестникарят. - Защото търся един некролог и все го няма. - Но некролозите са на задните страници на вестника! - Този, който аз търся, обезателно ще бъде на първа страница... - Господине, защо блъснахте колата на дамата пред вас? — Господин съдия, тя ме заблуди. Даде ляв мигач и, представете си, зави наляво! Професор пита студент: - Ако ви предложат ум или злато, какво бихте избрали? - Разбира се, златото. - А аз ума, и знаете ли защо? - Знам, всеки избира това, което не му достига. - Чудя се, защо пътниците на "Титаник" не са се прехвърлили на айсберга, с който са се сблъскали? - Мислиш, че айсбергът ги е чакал? Той веднага е отплувал - други кораби да търси! Любовта идва, когато не я търсим.