Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кеч - това е вид борба, при която никой с никой не се бори наистина. Обикновено нагласено телевизионно шоу. Същото е, като борбата с корупцията у нас.
Бисери 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

В офиса звъни телефон. Мъжът вдига слушалката. - Ти ли си скъпи? Изяде ли сандвича, който ти приготвих за работа? - Да скъпа, беше много вкусен... - Вкусен? Странно! Просто сега забелязах, че лъскам обувките с патешки пастет... -Защо няма терористи блондинки? -Защото умират опитвайки се да пратят бомба по факс. Мъж отива в общината. Влиза в кабинета на някакъв чиновник. На бюрото на чиновника стоят две табелки - "НЕ ПУШЕТЕ" и "НЕ ВЗИМАМ ПОДКУПИ". Мъжът: - Добър ден. Искам да купя един от общинските апартаменти, обаче нямам право на това. Посъветвайте ме, моля, как да го направя... Чиновникът прибира табелката "НЕ ПУШЕТЕ" и казва: - Ами за начало, да запалим по една цигара... Лекция във ветеринарния институт. Професорът чете: - Расовият бик може да извърши до сто полови акта. Обажда се студентка: - Това за какъв период от време? - За едно денонощие. Студентката: - Бихте ли повторил това за студента от последния ред? Студентът от последния ред: - Кажете професоре, с една крава ли, или с цялото стадо? - С цялото стадо - отговаря професорът. Студентът от последния ред: - Бихте ли повторил това за студентката от първия ред? Влюбен глупак или марионетка - една и съща гледка...