Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Малкият Иванчо се връща от село и казва на родителите си: - Не е истина, че кравата дава мляко. Те й го изстискват със сила.
Разни 1,434 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Ето първи точен удар, макар и извън рамките на терена!" Петър Бакърджиев, bTV "...и както виждате на светлинното табло, което не работи ..." Любимите спортни коментатори на БНТ Tемпературата утре ще бъде около минус градуса. Прогноза за времето, bTV Времето ще е облачно и с прекъсвания. Прогноза на bTV "Аз си починах по коледните празници. Надявам се, че и зрителите на Канал 2001 са починали." ТВ-водещ " - Сега нека да излязат две двойки с по двама души!" Реплика на Къци Вапцаров "Поздравявам всички мои родители..." Участник в шоуто "Риск печели, риск губи" пред тв камерата Обява във вестника: "Продавам ротвайлер, голям, черно-кафяв, яде всичко, много обича малки деца." Слави Трифонов към стола си: "Толкова те обичам, че искам да имам табуретки от тебе!" Клиент вика управителя на механата: - Вземете тези пари и купете един хубав букет за вашата сервитьорка. - Навярно ви е пленила с красотата си? - Тя взе поръчката ми преди година и трябва вече да е починала... - Скъпа, какви са тия татуировки на гърдите ти? - Бившите ми гаджета. - Ама защо си ги татуирала там? - Представи си само какви ще им са физиономиите след 20 години... В един бар двама мъже си говорят. — Мараба, братчет, айде да пием по едно. — За кое да пием? – попитал другият. — Ами ти къде живееш? — В квартал Възраждане. А ти? — А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. — Барман, я налей по едно. — Кой блок? — 15-ти блок. — Ха, и аз живея там. — Барман, налей по още едно. — Кой вход? — 13 вход, а ти? — А и аз там. — Барман, дай по още едно. — А на кой етаж? — На петия, а ти? — И аз там. — Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: — Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? — Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание. При гласуването на предложението дали да стане задължително гласуването са гласували 64 процента от депутатите. Все още се уточнява броя на гласувалите с чужди карти...