Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си критик и писател. Критика: - Четох книгата ви? Писателя: - Последната? Критика: - Надявам се...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
По-добре временен неуспех, отколкото временен успех. Питагор
Бисери
03.10.2017
3,750 прегледа
Следващ →
Още вицове
Клиент си поръчва на сервитьорка блондинка: - Едно кафе, но "Нес" кафе! - Ами като не с кафе, с кво?
Възрастна двойка закусва. Изведнъж, без никаква причина бабата трясва един по муцуната на дядото. - Това пък за какво?!! - За това, че цял живот ме чукаш лошо! След няколко минути размисъл, дядото се надига и трясва един по муцуната на бабата. - Това пък за какво?!! - За това, че знаеш разликата...
Пътува наквасен в автобус, държи се той за тръбата и се олюлява над една дама, дамата на свой ред му прави забележка: -Внимавайте господине, още малко и ще легнете отгоре ми! А, той: -Хм... размечтахте се нещо!
След ремонт на директорския кабинет в него влезли директорът и секретарката му. -Ах, господин директор, да не съм уволнена? - възкликнала секретарката. -Защо? -Ами не виждам в кабинета ви дивана!
Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой.