Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По-добре временен неуспех, отколкото временен успех. Питагор
Бисери 3,750 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент си поръчва на сервитьорка блондинка: - Едно кафе, но "Нес" кафе! - Ами като не с кафе, с кво? Възрастна двойка закусва. Изведнъж, без никаква причина бабата трясва един по муцуната на дядото. - Това пък за какво?!! - За това, че цял живот ме чукаш лошо! След няколко минути размисъл, дядото се надига и трясва един по муцуната на бабата. - Това пък за какво?!! - За това, че знаеш разликата... Пътува наквасен в автобус, държи се той за тръбата и се олюлява над една дама, дамата на свой ред му прави забележка: -Внимавайте господине, още малко и ще легнете отгоре ми! А, той: -Хм... размечтахте се нещо! След ремонт на директорския кабинет в него влезли директорът и секретарката му. -Ах, господин директор, да не съм уволнена? - възкликнала секретарката. -Защо? -Ами не виждам в кабинета ви дивана! Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой.