Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Опити за извинителни бележки от "родителите". Моля, извинете Петьо за отсъствието, защото имаше стомах. Извинете Глория за вчера, тя ходи с доктор. Извинете Таня (10год), не беше на училище заради проблеми с яйчниците. Моля извинете Иван за липсата, имаше растройство(зачертано) разтроиство(зачертано) диария.
Ученически 3,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Родило се детенцето на Азис и Китаеца. Момченце. Гости. Светски хроникьори. Радват му се, щипкат го. Евгени Минчев отбелязва: - Какво добро детенце, не плаче, от един час се смее. Китаецът се обажда: - Абе то, ако му махна биберона от дупето, веднага ще ревне. - Защо така се изгърбваш, като ходиш? - Кабелите на слушалките са ми къси. Зайо Байо много псувал и на всички животни в гората им писнало. Затова се събрали всичките и решили: Зайо Байо получил заповед вместо псувня - да казва някакво цвете. Минала след малко Лиса край Зайо-Байо и му казала: - Е, Зайо разкатаха ли ти майката? Зайо много се ядосал и казал: - Лисо, не ме закачай, защото така съм се набожурил и така ще ти го надетелинча, че момини сълзи ще ти покапят от маргаритката! Говорят си двама сисадмина. - Как е? - Купих си книга "Защита от хакери". - Това е добре, а дали има книга "Защита от ламери" Добрият мъж възпитава добра жена. Японска поговорка