Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Брачна двойка преди секс. Жената се оплаква на мъжа си: - Много си студен. Никакво внимание не ми обръщаш. Само секс... Искам малко нежност, малко ласки, малко внимание... - Добре - разпалено отвърнал мъжа, събличайки се - Лягай. А после изкрещял: - ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ! Ще те чукам!
Семейни 3,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как успяхте да доживеете до сто години? - пита журналист един столетник. - Защото винаги съм бил умерен във всичко: в секса, в пиенето, в пушенето, в яденето. Разбира се, има значение и това, че когато отидох на пристанището, се оказа, че съм закъснял и "Титаник" вече е отплавал. Един ден борците решили да се "подмажат" на шефа си. Отишли при него и го попитали: - Шефе, кажи ни какво ти трябва и ние веднага ще ти го намерим. - Hищо не ми трябва- казал шефът.- Всичко си имам. - Е, все нещо нямаш- настоявали борците. - Какво искаш най- много? Замислил се шефът и казал: - Абе, знаете ли, момчета, иска ми се да си имам обувки от крокодил, а си нямам. Зарадвали се мутрите, че им се отдава възможност да блеснат пред шефа си и заминали да му търсят обувки. След два- три дена шефът си потърсил хората, но не могъл да открие никого. Hакрая някой му казал, че всички борци са заминали за Египет и по- точно на река Hил. Отишъл и той на Hил и какво да види: Мутрите пускат един крокодил във водата. След малко хващат друг, оглеждат го и също го пускат във водата с думите: - И тоя няма обувки... Баба Илийца оставя на спокойствие бунтовника, да извърши естествените си нужди. Едно момче се оплаква на приятеля си: - Всички имат ваканция, само аз нямам! - А защо нямаш? - попитало другото. - Защото не ходя на училище. В близката далечина черна точка се белее,на дървен камък,под сянката на слънцето седи млад старец,чете семки,чопли вестник и прочита ’’Който успее да изтрие с левия ръкав на потника си да избърше тавана на лятното кино ще получи дъвка с косъм.И понеже дъвката я няма,косъмът остава за него!’’ И толкова от мен за днес