Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена празнуват 20 г. от сватбата. Мъжът: - Жена, трябва да променим нещо в сексуалния живот. За тия 20 години все едно и също. Тя: - Какво предлагаш? - Ами, дай да те оправя в ушите. - Ама, как така? Недей! Ще оглушея! - Да беееее, ти за 20 г. не онемя, та сега ли ще оглушееш ; )
Семейни 2,973 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителят по история се обръща към класа с въпроса: - Мислите ли, че има прилика между Наполеон и Дон Жуан? - Да, и двамата са били завоеватели - отговаря най-нахаканият ученик. Събрали се ченгетата, ще ходят на излет. Шефа към подчинените: - Автобуса тръгва утре точно в 8, не искам да закъснявате. Понеже сме доста хора, ще има и ремарке. Някакви въпроси! - Шефе, всичко е ясно, автобуса тръгва в 8, да не закъсняваме, но не казахте в колко потегля ремаркето? - Защо забраняват продажбата на алкохол в изборния ден? - Защото в никакъв случай не е празник за обикновените хора. *** - Чу ли, че пак ще има избори? - Дреме ми, аз си пия вкъщи. *** В деня за размисъл рязко скочиха продажбите на спиртни напитки... *** Поради слабата избирателна активност за следващите избори се обмисля освен забраната за алкохол да има забрана за ходене за гъби, лов, риболов, гости и т.н. *** - Здрасти, Пешо! Хайде да ходим да гласуваме, а после да пием по бира на теферич! - Заради изборите не сервират бира, ела в нас да пием ракия. Така Пешо и Иван не гласуваха, но пийнаха. Манго се прибира в къщи и казва на Айшето: - Научих как се прави френска любов. - Как? - Ами ти ми го лапаш, а после аз те лижа. Искаш ли да пробваме? Духнала му Айшето и по едно време рекла: - Айде, сега ти да ме лижеш - и легнала с разтворени крака. Манго разпъдил мухите. Погледал, погледал, повирисал и попитал: - Да те пазя ли ма? - Не. - Буа-а-а... Младеж изпраща момиче: - Няма ли да ме поканиш на чаша кафе? - Никога не каня вкъщи на първа среща! - Добре, нека тази среща да ни е последна!