Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една хубава рускиня е на почивка на плажа в Сочи през есента. Хладно е и се разхожда по брега. Вижда автоматичен кантар с монети. Качва се, пуска монета, поглежда, клати недоволно глава. Слиза от кантара, сваля си палтото, оставя го встрани и пак се качва. Пуска монета, поглежда и отново клати недоволно глава. Слиза от кантара, сваля си пуловера и отново се качва. Преди обаче да успее да постави монета, към нея се затичва млад грузинец с две шепи, пълни с монети, и казва : - Драга моя, ти продължавай така, а оттук нататък аз ще плащам за кантара !
Семейни 3,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората се появила машина за свирки. Зайо Байо почнал да я употребява редовно и бил много щастлив. Един ден го срещнал вълка и го питал защо е толкова щастлив и Зайо му обяснил за машината и го посъветвал да отиде и той. Отишъл вълка и решил да се изхитри и вместо да пусне 1 левче за една свирка речил да пусне 2 че да му е по-яко. По-късно Зайо срещнал вълчо превиващ се от болка: - Какво ти е бе Вълчо? - Абе Зайо защо не ми каза че като пуснеш 2 лева и ти остри молива? В коридора на ветеринарната лечебница си говорят две кучета - огромен Сан Бернар и помиярът Рижо. Ричжо се оплаква: - Помиар съм, живея между блоковете, днес ухапах едно дете, щото ме замеряше с камъни и сигурно сега ще ме приспят с инжекция! - Мойта стопанка пък има навик да ходи гола вкъщи. Днес беше изпуснала нещо под масата, навря се да го вземе и аз не издържах и й скочих. Изчуках я много здраво! - Е, и теб ще те приспят с инжекция.. - Не, тя ме докара да ми изрежат малко ноктите на лапите, щото предните й ги бях качил на гърба.. Министерството на здравето препупреждава: пийте повече, пушете по-често, че иначе докторите ще умрат от глад! Пожелания за имен денИмето ти свято днес да бъде то полято с руйно вино, песни, танци, веселба и така до сутринта! Двама шофьори си говорят: - Абе, ти защо си си боядисал толкова идиотски колата? Отляво синя, отдясно червена, отпред зелена, отзад жълта? - Ами да видиш какъв смях пада като стане катастрофа и почнат да си противоречат очевидците…