Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята.....
Семейни 3,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лекар бил на визитация в лудница и влязъл в поредната стая. Един пациент седял на пода и режел въображаема дъска, докато друг висял от тавана. — Какво правиш? – попитал докторът първия пациент. — Не виждате ли? Режа тая дъска. — А какво прави той? – посочил другия пациент психиатърът. — А, той ми е приятел. Малко е луд и се мисли за електрическа крушка. Лекарят виждал, че лицето на оня, който висял от тавана, започва да почервенява. — Щом ти е приятел, трябва да го свалиш на пода, преди да е пострадал. — Какво, и да режа дъската на тъмно?! Какъв е тоя идиот, дето му чувам гласа всеки път, когато си отворя устата? Резултат 5:0. Тече 15-та минута на първото полувреме. Трябва нещо да се направи. Най-после! Предстои смяна в отбора. Треньорът заменя играча с номер 12...с каса бира. - Каква е разликата межди началника и мъжа? - Началникът знае своя заместник, а мъжът не. Разговор в автобус в най-натовареното време: - Господине! Вие сте пиян, ужасно пиян, противно пиян! - А вие, госпожо, имате криви крака, ужасно криви, противно криви! А аз утре ще съм изтрезнял!!!