Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята.....
Семейни 3,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж звъни на 166: - Полицията ли е? - Да - На комшията му носят дърва! - На кой му пука Г-не... (И му затъварят.) Той пак звъни: - Полицията ли е? - Да! - На комшията му разтоварват дървата в двора!! - Не ни интересува Г-не, и ако се обадите пак ще ви арестуваме за безпокойството ни!! - и отново му затварят телефона! Но, упорития звъни отново. - Полициятя ли е ? - Да подяволите!! Престанете!!! - Започнаха да цепят дървата на комшията, а от тях започна да пада бял прах. - Дайте адреса, до 2 минути сме там. Във рамките на тия 2 минути той звъни на комшията. - Ей комшу. Ще черпиш!! - Защо? - Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата. - Кои момчета?!?!? - Е кои! Онея дето миналата година ти копаха лозето. - Повечето хора имат 23 двойки хромозоми. Чък Норис има 72 двойки и всичките са отровни. Съседе, по кой вика жена ти вчера? - По кучето. - Бедното куче. Жена ти го заплашваше, че ще го изгони на улицата и ще му вземе ключа. На месаря му се ражда първо дете. Седи и той там, гледа, нали само веднъж му се ражда на човек първо дете. Излиза детето и акушерките го дават на месаря да го претегли. Слага го той на кантара и казва: - 3 и 600!Така ли да го оставя? - Мамо, мамо! Елхата гори! - Сине, не гори, а сияе. - Мамо, мамо! И пердето засия!