Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята.....
Семейни 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек имал много въшки и отишъл за съвет при лекар. - Докторе, какво да правя? Изтормозиха ме тия въшки! - Ето ти тука едно мазило, ще се намажеш и готово. - Ама то много скъпо бе, докторе! Нямаш ли нещо по-евтинко? - Няма... Ама да ти кажа, сещам се за един безплатен начин да се отървеш от въшките. Като пътуваш в градския рейс, трябва да намериш някой по-въшлив и от тебе. Долепяш глава до неговата, твоите въшки ще се сбият с неговите, ония ще изтрепят твоите и си готов. Така и направил човекът - намерил някаква въшлива циганка, долепил глава до нейната, чул някакво шумолене в косата си и си помислил: "Край! Отървах се!". Прибира се вечерта у тях, ляга си да спи и чува в косата си въшките да си говорят: - Ех, каква битка беше само! 50 от нашите загинаха! Ама взехме 200 пленници! Новият лаф на една блондинка е: "Тази жена е толкова свежа, че имам чувството, че се друса! В една землянка един хайдутин вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Ходил, пръднал та се прибрал и в цялата землянка се размърдело. Отива втори айдутин и вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Oтишъл на вън, пръднал и се прибрал. Пак се размирисало. Дошъл трети хайдук и казал: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Тоя път седи тука, пръдни, излез на вън и тогава се прибери. На вожда на едно индианско племе му се родил син. Момчето израстнало и станало мъж, но бил още девствен. Баща му решил да го обучи как се прави секс и му казал: -Сине, отиваш в гората и си пъхаш оная работа във всички дупки, които видиш. След една година се върни и ще получиш най-хубавата индианка от племето. Трагнало момчето за гората. Точно след една година се завърнал в селото. Вождът си спазил обещанието и извикал най-хубавата жена от племето, и му рекъл: -Сине, дай да видим на какво те е научила природата, умееш или не умееш да правиш секс. Индианката се навела, хванала се за палците на краката и зачакала. Момчето я погледнало, засилило се и бам един ритник. Баща му се развикал: -Сине, какво си мислиш, че правиш? А синът отговорил: -Проверявам за пчели, бе тате! Пациентът: Докторе, къде ме караш? Докторът: Към моргата. Пациентът: Ама аз съм още жив! Докторът: Ами ние още не сме стигнали.