Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща и син щели да заминават за Китай. Трябвало да си измислят имена за там и бащата казал: - Ти си лесен, сине, понеже си лентяй, ще се казваш Лен Тяй. - И ти си лесен, тате, понеже те изгониха от всички служби, ще се казваш Вън Дърт Пън.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Лошо приготвената закуска - това не е признак на лоша жена, а просто някой през нощта не се е постарал добре.
Бисери
03.10.2017
2,908 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибира пийнал и хлопа по залкючената врата: - Отвори! - Няма да отворя - отговаря отвъре жена му. - Отвори!! - Няма да отворя! Трети път - Отвори!!! - Няма да отворя! Ти сърцето ми разби. - Аз и вратата ще разбия.
Двама приятели разговарят: - Представяш ли си, връщам се вкъщи, отварям гардероба, а там - гол мъж! - Ами нищо ново под слънцето - казал другият. - Как така нищо ново??? Ама аз не съм женен!!!!
Полицай спира пиян човек и го пита: - Какво си пил? - Хейнекен. - Ааа духай на дрегера! Спира друг човек и пак пита: - Какво си пил? - Кайсер. - Охоо, духай на дрегера! Спира трети човек и пак пита: - Какво си пил? - Пиринско. - Оди се изпикай и си бегай.
Люта зима. Трамвай. По средата на трамвая, до отворен прозорец стои блондинка. Един от пътниците се обажда: - Госпожице, навън е адски студено... бихте ли затворили прозореца? Блондинката продължава да стои мълчаливо. Друг пътник се обажда: - Затвори джама, ма. Не виждаш ли какъв студ е навън? Блондинката продължава да стои невъзмутимо. Трети пътник нервно се пресяга и затваря прозореца. Блондинката се обръща и бавно казва: - И какво? По-топло ли стана навън сега...
Животът е като сърфирането в интернет: смисъл няма, а не ти се иска да излизаш.