Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл един мъж при попа в църквата. - Отче съгреших. - С коя чадо? - Ами как да кажа.... - С Пена от Горна махала ли? - Не! - С Гина от площада ли? - Не! - А, с Мина от Долно Село ли? - Абе дядо Попе тя не е от нашето село.... - Е, тогава отиди си със здраве, опростен си. Отвън го среща един приятел и го пита: - Какво правиш бе Иване в черквата по обяд??? - ААА, дойдох да взема едни адреси !!!!
Семейни 2,851 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко е да сте мъж и жена, трябва още да станете приятели и любовници, за да не ги търсите после поотделно... Ирландската Републиканска Армия заяви, че прекратява терористична дейсност. Всички терористични актове в подкрепа независимостта на Ирландия ще се осъществяват от арабски терористи. Аутсорсинг... Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка: - За какво ти е тази кабинка? - попитал първият. - Е, как за какво! Като си вървя през пустинята ако ме срещне някой лъв и аз влизам в нея. Той обикаля около нея няколко часа и като му омръзне си заминава и така се спасявам. А, на теб закакво ти е тази релса? - Ами и аз като теб като ме срещне някой лъв започвам да бягам. Бягам, бягам и като се измора вече много и като видя, че лъва ме настига хвърлям релсата и тогава да видиш какво се вика бягане. - С удоволствие карам тъща си на вилата. Тя дори ми връща парите за бензина. - И докога, според теб, ще продължава това "с удоволствие"? - Докато тя вярва, че жигулката ми харчи 50 на 100... Мъж влиза в ресторант. Келнера се приближава до него и го пита. - Какво искате? Мъжът: - Ами искам кола, хубава къща ... Келнерът го прекъсва с въпроса: - Какво ще желаете? Мъжът: - Ами хубава жена много пари ... Келнерът отново го прекъсва с въпроса: - Какво ще искате за ядене? Мъжът: - Ами какво имаш? Келнерът: - Ами кола, хубава жена, апартамент.