Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две жени сe оплаквали: -Скъпа какво да ти кажа, моят мъж вече за нищо не става 100% импотентен. -Охооо ти си добре, моя е 300% -Как така 300 той повече от 100% не може. -Може може, вчера като се прибираше, падна по стълбите, счупи си пръстите и си прехапа езика
Семейни 3,351 прегледа
Следващ →

Още вицове

Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря... Мъж се развел с жена си и се оженил за младата съседка. Бившата му жена решила да му отмъсти чисто по женски. Тя пък се омъжила за бащата на съседката и така му станала тъща! Селският бик гони Нане из селото, а Вуте му вика: - Нане, не бегай толкова бързо, оти ке се сдобиеш с инфаркт! - А ти с теле ли искаш да се сдобия? Шеф към подчинения: - Фирмата ти направи застраховка живот. Ние плащаме вноските и ние прибираме сумата. - Това е защото съм ценен ли? - Защото си по-ценен мъртъв. Показва се от телефонна будка блондинка: - Обърках се. Някой да му трябва номер 8733635.