Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ще трябва ли, тъй както е прието, да честитя рождения ти ден, когато блика просто от сърцето по-друго пожелание във мен.По своему ще те здрависа всеки, но само милата ще зашепти: Бъди това, което си навеки. Бъди това, КОЕТО СИ САМИЯТ ТИ!!!
Пожелания 4,765 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един в аптеката: - Дайте ми лекарство. - Какво? - Нещо по ваш вкус. Млад мъж се прибира мъртво пиян. Майка му го вижда и го пита: - Сине, защо не пиеш само докато ти е сладко? - Ох, то хубаво докато ми е сладко, ама от де толкоз пари, ма мамо... Американеца, Французина и Българина попаднали на остров на който живеели само жени канибалки. Подгонили ги те и тримата се скрили в една пещера. Поседяли около седмица и Американеца казал: -Момчета, не мога повече. Гладен съм, пие ми се, е*е ми се, отивам. Отишъл той и вечерта чули страшен вик. Поседя ли още 1 седмица и французина казал: -Копеле не издържам вече. Огладнях, пие ми се, е*е ми се, и аз отивам. Отишъл и французина и на вечерта чул нашия още по страшен рев. Поседял още 10 дни и си казал: -Отивам и аз пък каквото ще да става. Отишъл при канибалките и водачката го попитала какво иска, а нашия отговорил: -И аз като другите двама, да ям, да пия, да е*а. Дали му те каквото поискал и след три дни го попитали: –Дойде време да ни кажеш каква професия имаше в БГ. Нашия: -Защо? Канибалките: –Защото Американеца беше дърводелец и му отрязахме оная работа с трион, Французина стъклар, а на него с елмаз. Нашия: -Еехе момичета, аз бях сладоледаджия. Аз вярвям в мъжкото приятелство! Още не е минала и година, откакто първият ми приятел отведе жена ми и вече иска да ми я върне обратно! Две приятелки си говорят. Едната се оплаква: - Не мога да го науча на ред моя мъж - всеки път си крие на различно място портфейла.