Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Това неловко чувство - когато вечер се прибираш вкъщи и няма нищо ново в Интернет, защото си прегледал всичко в работата.
Програмисти 3,092 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж отива при доктора си и му казва: - Докторе, сънувам реалистични сънища... Доктора го пита: - Какво тачно сънуваш? - Ами снощи сънувах как помагам на Памела Андерсън да слага тапети.... - И какво толкова реалистично има тук? - Ами докторе на сутринта на ръката си имах засъхнало лепило........ Между ученици: - Баща ми ме хванам, че пуша. - И кво? - Накара ме да изпуша цяла кутия. - И какво? Изпушил си ги? И всичко е наред? - Да. Сега чакам да разбере, че пия. - Иванчо, какво работи баща ти? - Трансформатор. - Как така? - Ами взима заплата 220, у нас носи 127, а с останалите бръмчи. Влюбили се заека и белката, събрали се и почнали един неудържим секс. След време започнали да живеят заедно, в една хралупа. Решили да си направят детенце. И започнали да работят за него. По цял ден яко секс - вътре, вънка, на печка, пералнята, в банята...абе където им паднело. Минали се няколко месеца, ама все не се получавало. Решили те да отидат на лекар. Отиват при лекаря и му казват: - Докторе, докторе, ние сме заек и белка. - Е и? - казал той. - Ами ние много се обичаме. - Ами добре - отговорил им той. - Но искаме да си имаме бебе, какво ли не правим, ама не се получава. Да не би щото сме заек и белка? - Не, щото сте момченца! - Защо не спиш? - Мотая се в нета. - Добре, ама аз съм на гости. - На кого? - На теб! - Мамка му, забравих.