Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не всичко, което е позволено, е достойно. Сенека
Бисери 2,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Докторе-не се издържа,изпитвам остра болка в кръста,минава нагоре по гръбнака и свършва отзад в главата.... -Аааа..този проблем и дръг път съм го диагностицирал...пробвал съм какво ли не..само едно нещо помага...трябва да ти отрежем оная работа.. -Луд ли си бе..как ще режеш?? -Няма друго решение..казвам ти! -А не...ще търпя... След два дни: -Докторе режи го...не издържам вече,не мога да спя,не мога да работя...не се трае... Доктора хваща склапела и реже.Човекът,след като вече нямал нужда от изпъкнали панталони отпред отива при шивача да си ушие нови. -Сега мойто момче,да питам,ти в ляво или в дясно си държиш оная работа??? -Абе няма значение....ший там..все тая!! -Аааа,няма да казваш така...ако го ушия все едно си държиш оная работа у десния крачол а ти го държиш у левия се получава остра болка в кръста,минава нагоре по гръбнака и свършва в главата!!! Червената шапчица, по Хулио Кортасар Ловецът вече цяла седмица беше по петите на вълка. Преследваше го по един издайнически косъм - косъм с възел точно по средата. Първо отвъртя сифона на мивката и огледа най-педантично всички налични косми вътре. После с кирка тръгна по тръбата - отделяше, изследваше… След това шахтата, колектора, канала под гората. Зад него оставаха купчина косми, положени напряко на тунела. Двама руснака стоят пред супермаркет и спорят: - Този път ще вземем две. - Как две! Завчера взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три! - Как три, бе! Вчера взехме три и ни остана. Вземаме две! - Не! Три! - Глупости! Две! - Три! - Две! И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали: - Един кашон водка и две краставички... Отива един запален левскар в близката видеотека и пита: - Имате ли касетата "Левски шампион"? - Да, на щанда за научна фантастика. Погребването на Осама Бин Ладен в океана, съвпадна с изпускането на радиоактивни води от японската АЕЦ в океана. Това много прилича на началото на филм за уникално чудовище.