Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако древните робовладелци бяха погледнали в бъдещето и видят как работи ипотеката, то те щяха да започнат да отпускат на робите си кредити.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Защо котките могат да виждат в тъмното? - Защото не могат да стигнат до копчето на лампата.
Бисери
03.10.2017
3,012 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако живееш в България - значи при раждането си избрал от сложните нива.
Летели американеца,африканеца и Бай Ганьо в самолет.По едно време африканеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -В момента летим над Африка. -Как разбра?-попитали го останалите. -Ами ето,откъснах ви по един банан. След около един час американеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -Летим над Америка. -Как разбра?-го попитали. -Ами защото пипнах Статуята на Свободата. След около още един час,този път Бай Ганьо си изкарал ръката през прозореца и ухилено казал: Намираме се в България. -Как разбра? -Току-що ми откраднаха часовника
Простирам на балкона и гледам - трима клошари зяпат едно оранжево порше кабриолет. А в погледа им се чете: "Лелееее, ако намеря едно такова, изхвърлено в кофата..."
Учителка се обръща към ученик, който е извадил "пищов" по време на изпит: - Прибери си оная работа, да не ти я прибера аз, защото на мен ще ми стане хубаво, а на теб не!
Един идва в районното и казва: - Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата... - Добре. И какво? - Ами, искам да си изтегля жалбата - оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата... - Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците!