Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишли президентите на Русия, Америка и България при Господ. Отива първо канадския президент и пита: - Дядо Господи, кога Америка ще стане най - великата страна в света? - Ами няма да е когато ти си президент. Американският президент се разплакал и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най - великата страна в света? - Ами няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също се разплакал и излезнал. Влиза накрая българският президент и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най - великата страна? …и дядо Господ се разплакал.
Политически 3,807 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две патерици си говорят: -Абе нещо между нас куца.. Съдът осъжда евреин на 5 години и му дава последна дума: - А не може ли на десет, но да седя през ден? --- Баш истинския евреин би се спазарил: - А не може ли на десет години, но от 8 вечерта до 8 сутринта? Бизнесмен при психиатъра: - Докторе, помниш ли, миналата година имах невроза от много работа и ти ми препоръча да се занимавам с мадами, за да се разсейвам? - Помня, и какво? - Ами сега ми кажи как да се откажа от мадамите и да се върна пак към работата. През средновековието играели Counter-strike... с рицари...Изпратил - Runaway Събрали се холандец, англичанин и българин да се състезават в стрелба с лък. Сложили ябълка върху главата на едно момче. Холандецът стреля и цели ябълката: - Ай ем Вилхелм Тел. След това стреля англичанинът и той уцелва ябълката: - Ай ем Робин Худ. Българинът се прицелва и право в главата на момчето: - Ай ем... сори!