Един човек разглеждал новата къща в центъра на града на негов приятел. Както си обикалял така, взел че паднал от едната тераса на улицата, около него се събрали доста хора. Един човек от тълпата се извикал "К’во става бе?" А нашият станал изтупал се и казал: "Е незнам и аз сега дойдах!"
- Знаете ли как се нарича животно което живее под земята, яде камъни и е зелено? Подземен зелен каменояд!
Цитат на доцент Сренц , преподавател по Биофизика и Радиобиология в ПУ "Паисий Хилендарски", гр. Пловдив