Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Знаете ли как се нарича животно което живее под земята, яде камъни и е зелено? Подземен зелен каменояд! Цитат на доцент Сренц , преподавател по Биофизика и Радиобиология в ПУ "Паисий Хилендарски", гр. Пловдив
Любими Герои 4,564 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - Защо мъжете ги е страх от нас? Какво може да им направим? Да им развалим настроението, да им прецакаме живота...и това е! - Скъпи, мама ще ни дойде на гости. ...тишина. - Само за две-три седмици. ...тишина. - Нали нямаш нищо против? ...тишина. - Знаех си, че няма да имаш. ...въздишка. - Ама няма нужда да ми крещиш! Един мъж отишъл на море по време на отпуската. Легнал на плажа и му станало толкова приятно от леко парещите лъчи на слънцето и звука от вълните та взел, че заспал под чадъра. Като се събудил, ужасна болка го пронизвала надолу от кръста - сянката се била изместила, цялата кожа по краката му била изгоряла и имала по-червен цвят даже и от лицето на разпален комунист по време на партийно събрание. Качили го в "Бърза помощ" и директно в най-близката болница. Лекарят го погледнал, видял колко критично е състоянието му, помислил малко и предписал рецепта, която съдържала дефламол, тоалетно мляко, цял куп лекарства и на последно място виагра. Санитарят го погледнал учудено: - Докторе, за лекарствата ясно, ама за кво му е тая виагра... той и без това не е в състояние да се движи, та камо ли да прави секс. Докторът го погледнал изпод вежди и отговорил: - Как защо му е виагра - за да не може чаршафът да му опира в кожата на краката! - Докторе, какво да направя - спя с чужди жени и после мъжете им ме бият? - Идете в армията. Там ще улегнете. След 2 години. - Докторе, много съм ви благодарен. Дадохте ми отличен съвете. - Значи вече не спите с чужди жени? - Спя и още как, но за сметка на това вече се обличам за 30 секунди. Попитали радио Ереван: - Какво е това "Рок против наркотици"? - Същото като "Коне против овес" и "Пчели против мед".