Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На война. - И запомнете: Една бяла ракета - ние настъпваме. Две бели ракети - отстъпваме. Сто и педесет бели ракети - взривен е склада за бели ракети!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Радвайки се на чуждите успехи, се старайте да не скърцате със зъби.
Бисери
03.10.2017
3,106 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трима пазачи от зоопарк седят в едно кафене и спорят: - "Фрут" е, бе момчета. - Не е "фрут", а "фрУУУт". - Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт". Чула ги една жена от съседната маса и се включила: - Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод. Единия от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал: - Абе момчета, тая май наистина е доста начетена, ама и тя не знае как пърди слона.
- Извинете, може ли да получа свиждане със затворника Иванов? - Не можете, присъдата му изтече и е на свобода. Елате пак след месец-два.
- Скъпи, защо си взел удостоверението ни за брак и какво толкова дълго му четеш? - Търся срок на валидност.
Учителката: - Нямаш домашно! Кой номер си? - двайсет и пети, но нямах никакво време и затова не го написах! - Добре. А защо нямаш домашно?
Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене*