Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Радвайки се на чуждите успехи, се старайте да не скърцате със зъби.
Бисери 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима пазачи от зоопарк седят в едно кафене и спорят: - "Фрут" е, бе момчета. - Не е "фрут", а "фрУУУт". - Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт". Чула ги една жена от съседната маса и се включила: - Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод. Единия от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал: - Абе момчета, тая май наистина е доста начетена, ама и тя не знае как пърди слона. - Извинете, може ли да получа свиждане със затворника Иванов? - Не можете, присъдата му изтече и е на свобода. Елате пак след месец-два. - Скъпи, защо си взел удостоверението ни за брак и какво толкова дълго му четеш? - Търся срок на валидност. Учителката: - Нямаш домашно! Кой номер си? - двайсет и пети, но нямах никакво време и затова не го написах! - Добре. А защо нямаш домашно? Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене*