Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бай Ганьо се разхождал в Ню Йорк, и решил да си опита късмета в квартала с червените фенери. Почнал да обикаля той и гледа мадами първите с тарифи от по 100 долара и нагоре, следващите 80, 70, 50. Вече накрая се бил отчаял когато изведнъж вижда една мадама която иска само 5 долара, Бай Ганьо на секундата я наел, и я пита за какво е толкова евтина. Мадамата му отговаря, че е болна от трипер а Бай Ганьо вика: "Абе карай, то ние Българите не сме набожни"
Семейни 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове