Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи си враната на елхата. Тича зайчето: - Врано, какво правиш? - Нищо не правя. - Може ли и аз да седна тук, нищо да не правя? - Сядай. Зайчето седнало под елхата, кръстосало лапички...Притичала наблизо лисицата. Видяла зайчето и го изяла... "Да-а-а, - мисли си враната, - забравих да кажа на зайчето, че за да не правиш нищо, трябва нависоко да седиш..."
Животни 3,947 прегледа
Следващ →

Още вицове