Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е това: мъничко, черничко, чука по стъкло? Детенце във фурната!
Черен хумор 2,002 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент се оплаква на лекар от лош сън. Докторът: - Днес си легнете по-рано, успокойте своето дишане, отпуснете си, представете си, че се намирате на брега на океана, заслушайте се в шума на вълните. Това е автотренинг, сънят ви ще се подобри. На другия ден пациента пак се появява със сенки под очите. - Докторе, не помага! - Направихте ли това, което ви казах? - Да! - Точно както ви бях казал? - Абсолютно! - И какво стана, че не можахте да спите? - Ами тези девойки, които бягаха по плажа, по монокини... Две мравки пътували с камион за София и едната казала: -СПРИ!!!Влезе ми муха в окото... Програмист занимава малкия си син: - Гоше, как прави кучето, татковото? - Бау, бау, тате! - Гоше, а как прави котето? - Мяу, мяу, тате! - Гоше, а мишлето как прави бе? - Клик, клик, тате… Американският посланик Уорлик се разплака на тръгване от България. Тоапа! За кво реве - тръгва си от България, нали не го изпращат в Либия! Любовта е чувство, което чувстваш, когато почувстваш, че чувстваш чувството, което никога досега не си чувствал!