Блондинка кара по околовръстното. По едно време гледа някакъв старец, който сее нещо в нивичката си. Блондинката спира, слиза от колата и се провиква:
- Ха така, сей дядо, сей, за да има какво да ядеме ние. . .
Дядото я поглежда и отговаря:
- Точно така, моме, баш за това сея люцерна. . .
ББ:
И аз имам исхемична болест на сърцето. Докторите казват - не ходи на сауна и не тичай толкова, но аз си го правя"
----
Бойко Борисов и митничарят Вучев имали рядка исхемична болест - може да играят футбол само в работно време...
----
Време е докторите и други неща да му кажат, нещо за мозъка...