Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена казва на мъжът си: - Скъпи отивам в клуба да поязда! Той само я изглежда и казва: - Знам скъпа, коня вече 3 пъти звъня!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Според прогнозата за времето на 12.12.12 в 12:12 ще бъде -12C.
Бисери
03.10.2017
3,698 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седят двама приятели и си пият. Хубаво, ама им свършили парите, а им се пие още. Единият казва: - Аз знам къде има една бутилка водка, ама трябва да отидеш да я вземеш? - Така ли? Къде? Веднага отивам! - Значи, нали знаеш къде живея? Отиваш у дома, отваряш вратата, промъкваш се на пръсти, влизаш в кухнята и там е хладилника - а вътре е водката. Скача другия и излиза. Връща се след половин час, носи водката и казва: - Абе то това хубаво, ама ти знаеш ли, че като се промъквах към кухнята погледнах в хола - там жена ти е с друг мъж! - Знам, бе, знам - махнал раздразнено с ръка първия. - Тя нали бутилката е негова...
Дете: - Мамо, в училище ме наричат педал. - Защо не ги набиеш? - Ами.... такива сладури са....
Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно. За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки пръцвания в такт с музиката, така, че да не се чуе. И така 2-3 песни, обикалям по бара, докато ми олекне. След 3-тата песен обаче усещам, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа. В това момент осъзнавам, че все още съм със слушалките на айпода в ушите!
Две мутри си говорят: - Ти твойта пробвал ли си я в другата дупка? - Да да... Да вземи да забременей.
В училище всеки ученик трябвало да състави изречение с рими - първа отново започнала Марийка: - Мойта майка е Ирина, която е страхотна балерина! После дошъл ред на Петърчо: - Моят татко е виолончелист, а пък аз ще стана виртуозен китарист! Дошъл редът на Иванчо: - Тате влезе в кацата със саламура и тя му стикна до коляното! - Защо няма рима Иванчо? - пита сърдито учителката. - Защото госпожо, малко е саламурата!