Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пиян пълзи към колата си и протяга ръка към дръжката на вратата. Минава полицай, изглежда го строго и казва: - Ти накъде бе? Пиян с кола? А пияния отговаря: - Брато, тъй кат ме глеаш моа ли да се прибера пеша?
Семейни 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно вечерта. Малка и безлюдна уличка. Към един се приближават двама: - Ей...Да имаш цигари? Мъжът, сваляйки си часовника и изваждайки си портфейла: - Копелета, кога ще се напушите всички най-после?!?! Съпругата, след първата брачна нощ, попитала младоженецъа: - Какъв е тоя ръб? - Когато бях студент, веднъж взех бръснача. Съквартирантът зад гърба ми реши да се пошегува и изведнъж извика "Бау". Аз се стреснах, ръката ми трепна и се порязах там долу. Оттогава имам този белег. - Как не е извикал: "Бау, бау, бау, бау..." - със съжаление въздъхнала младоженката. Бащата на Иванчо е на родителска среща. Учителят по физика се оплаква дълго от сина му. Накрая бащата не издържа и казва: - Нищо не мога да направя, господин Петров, Иванчо си е такъв - от едното ухо му влиза, а от другото излиза. Учителят по физика го прекъсва: - Не може да бъде. Звукът не се разпространява във вакум.... - Ама защо ми слагате белезници?! Аз този мерцедес го намерих на улицата! Вече половин година обикалям из града да му търся собственика! В мюсюлманските страни в програмата "Лека нощ, деца" го няма Прасчо. Замества го овенчето Ахмед.