Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Офис на фирма. Работният ден е приключил, навън вече е тъмно. В офиса са останали само двама - красива секретарка и един счетоводител. Изведнъж счетоводителят казва: - Иванова, я загаси лампата. - Стига, бе, Петров, как може да ми правиш такива предложения? - Моля те, бе, Иванова, моля те, загаси я. - Петров, ти си полудял. Как не те е срам? Счетоводителят става и с отривисто движение гаси лампата. - Помощ, охрана... - разписква се секретарката. - Стига вика, Иванова! Я по-добре погледни! Виж какъв часовник имам - в тъмното свети ...
Семейни 3,688 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат келнер: - Бакшишите унижават ли ви? - Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече. Жена ми разправя, че не я вълнува, с какво се занимавам в командировките, при условие, че това не ми доставя удоволствие. Ловна дружинка отива да избива глигани,а господин Ловжийков тръгва с тях, за да бере гъби...- Господин Ловджийков, видите ли глиган, решите ли да го гърмите, прицелвате се и го прострелвате точно в главата. В противен случай сте мъртъв!-Естествено, другарю - отвърнал той Клекнал г-н Ловжийков мажду два бора и започнал да бере...Изведнъж гледа на 7м пред себе си голям и тлъст глиган. Прицелва се Ловджийков в животното и &quot;ПРАС!!!&quot; - гърми го по задника... Глиганът изцвилва громко, обръща се, фокусира Ловджийков и хуква към него с адски гняв.Господи Ловджийков:- Малеее, ми ся... чи ко’ ма бърка мене, чи аз съм за гъби... Действието се развива в лудницата на 4-ти километър.<BR>Двама луди си седят на пейката, а единият седнал на вестник. Минава фелтшерът :<BR>- Как сте господа?<BR>- Добре.<BR>- Защо си седнал на вестник?<BR>- За да съм по-високо от другите!<BR>След една седмица боядисали лудницата червена и лудите я изяли. Оправили я, но я боядисали зелена.<BR>Минава фелтшерът и вижда как са се събрали около нея и им течат лигите.<BR>- К’во прайте бе момчета - чакаме да узрее!<BR>Късно следобед минава на проверка доктора и пита как са след лекарството.<BR>- Ти как си?<BR>- Добре.<BR>- А ти как си?<BR>- Господ ми каза да не казвам!<BR>В този миг един се отвива от одеалото и казва:<BR>- Нищо не съм му казвал Бе!!!!! Събитие: "Вали сняг" Новина в ТВ Европа:"Петър Стоянов критикува управляващите за неразчистените улици" Събитие: "Утре ще е слънчево" Новина в ТВ Европа:"Небето утре ще е с цвета на СДС" Събитие: "Кола-бомба избухна в Ирак" Новина в ТВ Европа:"Петър Стоянов подкрепя борбата с тероризма тероризма" Събитие: "Мартин Петров вкара гол за сините" Новина в ТВ Европа:"Футболист, харесван от Петър Стоянов вкара гол за отбор с цвета на СДС"