Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена пита мъжа си: - Скъпи, къде е Иванчо? - На детската площадка играе, защо питаш? - Тогава още малко да се позабавляваме, а? - Добра идея! Включвай компютъра!
Иванчо и Марийка 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един луд тръгнал да излиза от лудницата с един чепик в ръка. Пазачът го спрял и попитал: - Къде си тръгнал ти бе? - Излизам от лудницата. - Какво е това? - Попитал пазача и посочил чепика. - Тва е Пешо. - Къв Пешо бе? Тва е чипик. На следващия ден същия луд тръгнал с чепика. Пазачът пак го попитал: - Къде отиваш? - Излизам от лудницата. - Кво е тва? - Тва е някъв чепик, намерих го ей тука. - Добре излизай! След като повървял малко, казал на чепика: - Еее, Пешо, как го изиграхме тоя. Слон избягал от зоологическата градина. Още на следващата сутрин звъни телефонът в полицията. Дежурният вдига и чува женски глас: - Помощ, помощ, в градината ми има мишка, висока над три метра! Къса зелки с опашката си и да не ви казвам какво прави след това с тях! - Браво,най-вкусната шкембе чорба,която съм ял някога! Комплименти за готвача ви!Ако не е тайна,как я прави? - Никакво миене,само изтърсва и вари на слаб огън 4 часа. Решили дядо и баба да се праскат за последно... Рекла бабата: - Абе дядо, той не може се надърви бре! Кво, ша ми праскаш като ти е мек... ? Дядото упорит: - Два молива ш’му сложа за шини, с тиксо ш’го вържа и пак ш’ти го набутам! Речено-сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция и единият яйчник казал на другия: -На тез години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте... В лудницата. Студентите обикалят, а доктора им обяснява: - Ето този има мания за величие, счита се за Наполеон, ето този има мания за музикален талант, счита се за Моцарт! - Докторе, а този, дето пърди непрестанно. - Това е уникален феномен в медицината, този се счита за "Газпром".