Пустиня. Голяма жега. Върви уморен човек. Изведнъж намира една бутилка. С последни сили я отваря и от нея излиза вълшебния джин с думите:
- Ще ти изпълня всяко твое желание, господарю.
- Искам вкъщи.
- Да вървим.
- Не ме разбра, искам БЪРЗО!
- Тогава да тичаме!
Учител хванал ученици да играят на белот и дърпa единия за ухото и му казва:
- Знаеш ли, за какво те наказвам?
- Знам...Не трябваше да цакам с попа....