Човек си ходел по улицата и спрял едно такси. Казал на шофьора:
- Добър ден(било нощ). Мое ли да ме отбутате до гарата?
- Разбира се! Качвайте се! - отговорил таксиметраджията.
- А мое ли да поберете у багажнико една торта, едно шампанско и една бира, а?
Шофьорът отворил багажника, а клиента повърнал вътре и си заминал!
Накацали лудите по пердетата на лудницата.Влиза докторът и им вика:
-Кво правите?
-Докторе,ние сме есенни листа.
Докторът духнал трипъти и им казал:
-Айдеее!!!Падайте!Вятърът задуха!
Всички паднали само двама отанали.
Докторът учуден попитал:
-Вие кво чакате още?
-Доктореее,ние сме борови иглички..........