Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж гледа как съседа му тупа килим и се провиква: - Така не става комшу, трябва да удряш по-яко! - Вече опитах, ама така от него излиза прах...
Разни 2,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чатят си двама интернет маниаци: - Хайде довечера да ходим на бира! - Не мога, имам среща със Силвето. - Как, ти не я ли дропна? - Ааа…, реконектнах се!! - Скъпа! - казва програмист на жена си. - За всичко, коеото си направила за мен, реших да увековеча името ти! Кръстих току-що написания от мен вирус на теб. - Докторе, болният от осма стая каза, че е Наполеон и тръгна да бие всички! - Сложете го в усмирителна риза. - А оня в шеста стая, каза че е Дон Жуан… - Веднага в усмирителни панталони! Село, на пейка седят момче и момиче. Момичето: - Ами аз да си ходя, а? Момчето: - Стой ма! Минава един час. Момичето: - Да взема да си ходя, а? Момчето: - Седи ма! Минава още един час. Момичето: - Тръгвам вече! Момчето: - Стой ма! Момичето става и си тръгва. Момчето ядосано си хвърля цигарата с думите: - Иииии, не иска да ми пусне, мама му... Двама били в командировка. В хотела спели в една стая. Последната вечер от престоя си в хотела се натряскали много здраво. На сутринта единия казал: - 1 на 0! - Какво 1 на 0? - Ами снощи ти като се напи, заспа и аз те опънах от зад. Другия преглътнал тежко, но си замълчал. След един месец двамата пак били в командировка. В хотела отново били настанени заедно. Последната вечер пак се напили и на сутринта: - 1 на 1! - Какво 1 на 1? - Ами снощи ти се напи и заспа като пън, а аз те опънах от зад! - Абе, идиот! Аз миналия път се пошегувах! - ..... ами......тогава 1 на 0 - радостно възкликнал другия.