Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
И знай, че късметлия бил си ти, че Бог на този свят те е родил и не само мъка, но и много щастие и радост на теб е отредил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мъж гледа как съседа му тупа килим и се провиква: - Така не става комшу, трябва да удряш по-яко! - Вече опитах, ама така от него излиза прах...
Разни
03.10.2017
2,164 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чатят си двама интернет маниаци: - Хайде довечера да ходим на бира! - Не мога, имам среща със Силвето. - Как, ти не я ли дропна? - Ааа…, реконектнах се!!
- Скъпа! - казва програмист на жена си. - За всичко, коеото си направила за мен, реших да увековеча името ти! Кръстих току-що написания от мен вирус на теб.
- Докторе, болният от осма стая каза, че е Наполеон и тръгна да бие всички! - Сложете го в усмирителна риза. - А оня в шеста стая, каза че е Дон Жуан… - Веднага в усмирителни панталони!
Село, на пейка седят момче и момиче. Момичето: - Ами аз да си ходя, а? Момчето: - Стой ма! Минава един час. Момичето: - Да взема да си ходя, а? Момчето: - Седи ма! Минава още един час. Момичето: - Тръгвам вече! Момчето: - Стой ма! Момичето става и си тръгва. Момчето ядосано си хвърля цигарата с думите: - Иииии, не иска да ми пусне, мама му...
Двама били в командировка. В хотела спели в една стая. Последната вечер от престоя си в хотела се натряскали много здраво. На сутринта единия казал: - 1 на 0! - Какво 1 на 0? - Ами снощи ти като се напи, заспа и аз те опънах от зад. Другия преглътнал тежко, но си замълчал. След един месец двамата пак били в командировка. В хотела отново били настанени заедно. Последната вечер пак се напили и на сутринта: - 1 на 1! - Какво 1 на 1? - Ами снощи ти се напи и заспа като пън, а аз те опънах от зад! - Абе, идиот! Аз миналия път се пошегувах! - ..... ами......тогава 1 на 0 - радостно възкликнал другия.