Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Дъще, от всички задачки ти не реши най-лесната! - Тате, но аз не знаех, че е най-лесната...
Разни 2,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наш Славчо се прибира пиян към 2:00 ч. след полунощ. Жена му го пита: - Къде ходиш ти, бе? - Бях в кръчмата. - Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. - Къси, ама широоооооооооки. - Защо в двора на Пешо пада два пъти повече сняг, отколкото в тази на съседа му Гошо? - Защото дворът на Пешо е два пъти по-голям от този на Гошо. Двама приятели говорят: - Кво правиш ? - Убивам зомбита! - Но те не съществуват! - Ти виждал ли си? - Не. - Значи се справям добре! Борци си пуснали тото. В неделя сядат пред телевизора да гледат тегленето на числата. Единият ги казва, а другият сверява с фиша: -­ 8. ­- Има го! ­- 23. -­ Има го! ­- 16. -­ Има го! -­ 5. -­ Има го! ­- 17. ­- И това го има! -­ 31. ­- Тю, язък! Това съм го задраскал! Прибира се Иванчо вкъщи и пита майка си: - Такааа, родил съм се през зимата, щъркелите са далече, зелки не растат, така че, откъде съм се пръкнал?!