Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Къде беше вчера цяла нощ? - В женското общежитие. - И какво прави? - До сутринта чуках. - Уау! Разказвай подробно! - Какво подробно? Чуках, чуках, но нито една врата не отвориха.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Наистина ли в думата "адвокат" коренът на думата е "ад"?!
Бисери
03.10.2017
3,401 прегледа
Следващ →
Още вицове
Знаете ли, че е няколко пъти по-евтино да се обадите на мобилен телефон в САЩ, отколкото на мобилен в България... Орбифон 01001: САЩ - 0,19ст. на минута Виж как ( има и 60 безплатни минути)
Мъж се втурва в магазин за цигари и вика: - Бързо! Дайте ми кибрит! - Не викайте! Не съм глух. С филтър или без филтър?
Две проституки се срещат. Едната идва от сеанс с клиент и въздъхва: -Ох! -Как си? Как се чувстваш?- пита другата. -Като тиква! До горе съм пълна със семе!
В час по математика Иванчо се загледал над празната си тетрадка. Госпожата отива при него и го пита: - Иванчо, защо си се втренчил в тази празна тетрадка? - Госпожо, това ми е тетрадката по смятане на ум!
Мутра вика телевизионен техник вкъщи. Пристига техникът и пита: - Какъв е проблемът? - Е, тоя телевизор, го зимах оня ден. Сони братче, стереооооо, 800 долара, а? И значи вчера си го гледам и изведнъж - трак, стереото изчезна... Техникът оглежда телевизора, гледа на масата лежи една отвертка. - Как така ще изчезне стереото...Гледам тука една отвертка, да не сте бъркали нещо по телевизора? - Как ша бъркамбе! Вчера си седим тука на фотьойла, гледам тая отвретка, викам чакай да си изчистим ухото с нея. Изведнъж - ОП - няма стерео...