Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един на доктор, влиза и казва: - Ето ни и нас, докторе? Докторът учудено: - Кои "нас"? - Аз и глистите!
Разни 1,754 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се китаец и албанец. - Ние сме вече повече от милиард - казал гордо китаецът. - А вие? - Ние? Около два милиона... - Брей - завистливо рекъл китаецът. - И сигурно всички се познавате? Днес жената ми каза, че ме напуска и тръгна към вратата. "Скъпа, моля те, върни се!" - провикнах се аз. "Забрави децата.". Обикаляла, обикаляла Кризата целия свят, когато стигнала в България си казала: - Даааа! Където и да ходиш, най-хубаво си е у дома! Едно момче се обажда на приятела си? - Довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем ще пийнем и после се сещаш. - Готини ли са мадамите? - Като пийнеш стават. Вечерта на вратата се звъни. - Брато чак толкова не мога да пия. Отишъл Прасчо на гости на Мечо Пух, напили се вечерта и останал да спи там. Но понеже имало само 1 легло легнали заедно. По едно време Мечо се буди и пита Прасчо: -Какво правиш Прасчо? -Бия чекий Мечо, отврьща му Прасчо. -А искаш ли да свьршиш Прасчо: пак го пита Мечо. -Да искам Мечо: отвръща му Прасчо. -Еми бий си ги тогава на тебе да те е*а в свинята...