Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Други признаци, че остаряваш: Навеждаш се да си завържеш обувката и се чудиш още какво можеш да свършиш, докато си в тази позиция. Ушите ти стават по космати от темето. Блясъкът в очите ти е отражение на слънцето в бифокалните ти очила. Всичко те боли, а каквото не те боли, не действа. Задъхваш се докато играеш шах. Все още гониш жени, но не помниш защо. Поддържаш връзка с приятелите си чрез никролозите във вестника. Забиваш зъбите си в пържолата и те остават там. Когато заспиш, хората се тревожат, че си умрял. Можеш да живееш без секс, но не и без очила. Обичаш да слушаш за операциите на другите хора. Пак започваш да редиш пъзели. Гадателка ти предлага да ти гадае на лице. Дребната сивокоса старица, на която помагаш да пресече улицата, е жена ти. Абонираш се за кабелна телевизия заради метеорологичния канал. Правиш купон и съседите не разбират.
Любими Герои 3,483 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вчера ми беше супер ден. Свалих едно момиче. - Красиво? - Не. - Симпатично? - Не. - Обикновено? - Нее. - Грозничко? - Топло.. Две блондинки си говорят и едната казва: — Виж каква красива природа. Другата отговаря: — Аз от тези дървета нищо не виждам! В Москва чукчата бърза да не си изтърве самолета и взема такси. Шофьорът на таксито подкарва бясно колата, но не щеш ли, на шосето се изпречва бабичка. Човекът ха наляво, ха надясно - едва успява да я заобиколи. Поглежда с облекчение през огледалото и що да види - бабичката просната на шосето, а чукчата се обажда зад гърба му: - Това шофьор лош ловец. Ако не отворил задна врата, бабичка щяла избяга в тундра. - Имате ли алиби? - Разбира се. Приемате ли валута? В бар се срещат двама боксьори, стари приятели - единят е тежка категория, а другия е лека. И двамата са в лошо настроение. Пръв проговаря боксьорът тежка категория: - Бесен съм! Днес заварих жена си с някакъв нещастник, не стига ами взе и нещо да ми се обяснява - отковах му един и го проснах в нокаут! - Верно ли бе - възкликнал другия - И при мен същото! И като ми пречерня, нахвърлих му се и - ляв, десен, ляв,десен, ляв, десен... - И какво стана? - пита първият. - Ами нищо, ама по едно време усещам - водя по точки!