Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"-Албена, стани и си хвърли хайвера в кошчето!" Учител по биология към ученичка, която дъвче дъвка в час
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Мъж и жена ще правят секс, но нещо не се получава. Мъжa: - Много си грозна, за това е… Жената: - Не, ти си много пиян затова не ти става… Мъжа: - Да, ама аз на сутринта ще изтрезнея, а ти по - убава нема да станеш?
Пиянски
03.10.2017
1,632 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един рибар отишъл малко да покеси на близката река. Не щеш ли, хванал златната рибка. Тя запачнала да му говори с човешки глас: - Рибарю, моля те пусни ме! Ще ти изпълня три желания. Рибарят я пуснал и тя избягала.
Доктор преглежда пациент и мърмори: - Хубаво, хубаво.. - Докторе, че кое му е хубавото?! - Хубаво е, че аз нямам такава болест!
- Женен ли си? - Не.Изглеждам така защото одеве ми откраднаха Поршето.
Един излязъл от дискотеката, с едно младо момиче, отвел я на едно тъмно място и й казал: - Айде, сега да го лапаш. - Ъъъ, не знам как, не съм го правила до сега... - Нищо, ти го лапни, пък колкото си можеш.
Един селянин гледал зайци, а съседът му имал злобно куче. Един ден първият се хвали на комшията: - Ей, ако знаеш само какъв заек си купих! Шампион! Красавец! След няколко дена другия излиза на двора и какво да види - кучето му захапало заека за врата... Заекът цял в кръв и кал, мъртъв... Ами сега? Огледал се човекът, видял че комшията го няма, измил заека, прескочил оградата и го подхвърлил в зайчарника. Прибрал се и зачакал. По някое време съседът се прибрал и - право в зайчарника, да си нагледа добитъка. Излиза от там блед като платно, тича при съседа и заеква: - Д-д-д-д-ай ед-д-д-на ракия. - Защо, какво става? - Вчера най-хубавия ми заек умря и го зарових, а сега се е върнал в зайчарника.