Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена ще правят секс, но нещо не се получава. Мъжa: - Много си грозна, за това е… Жената: - Не, ти си много пиян затова не ти става… Мъжа: - Да, ама аз на сутринта ще изтрезнея, а ти по - убава нема да станеш?
Пиянски 1,632 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един рибар отишъл малко да покеси на близката река. Не щеш ли, хванал златната рибка. Тя запачнала да му говори с човешки глас: - Рибарю, моля те пусни ме! Ще ти изпълня три желания. Рибарят я пуснал и тя избягала. Доктор преглежда пациент и мърмори: - Хубаво, хубаво.. - Докторе, че кое му е хубавото?! - Хубаво е, че аз нямам такава болест! - Женен ли си? - Не.Изглеждам така защото одеве ми откраднаха Поршето. Един излязъл от дискотеката, с едно младо момиче, отвел я на едно тъмно място и й казал: - Айде, сега да го лапаш. - Ъъъ, не знам как, не съм го правила до сега... - Нищо, ти го лапни, пък колкото си можеш. Един селянин гледал зайци, а съседът му имал злобно куче. Един ден първият се хвали на комшията: - Ей, ако знаеш само какъв заек си купих! Шампион! Красавец! След няколко дена другия излиза на двора и какво да види - кучето му захапало заека за врата... Заекът цял в кръв и кал, мъртъв... Ами сега? Огледал се човекът, видял че комшията го няма, измил заека, прескочил оградата и го подхвърлил в зайчарника. Прибрал се и зачакал. По някое време съседът се прибрал и - право в зайчарника, да си нагледа добитъка. Излиза от там блед като платно, тича при съседа и заеква: - Д-д-д-д-ай ед-д-д-на ракия. - Защо, какво става? - Вчера най-хубавия ми заек умря и го зарових, а сега се е върнал в зайчарника.