Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Автомобилист се събужда на болничното легло. Внимателно гледа съседа по легло и учудено казва: - Не сме ли се виждали някъде с вас! - Че как - казва съседът. - Затова и двамата сме тук!
Разни 1,779 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Може ли да те наричам Ева? - Защо? - Защото си ми първата! - Е, добре! Аз ще те наричам тогава Боинг! - Защо пък Боинг? - Защото си ми 747 - мия... Чък Норис може да си измие очите със сапун без да си ги затваря. Мъж и жена правят секс в кола. По едно време жената казва: — Колко си издръжлив днес миличко! А мъжът отговаря: — Това е илюзия – от половин час се друсаш на скоростния лост. Момче и момиче. Той: - Харесваш ми, искам да правя секс с теб! - Ама че си и ти! Първо трябва да ме нахраниш, да ме облечеш, да ми дадеш пари. И тогава вече може да говориш за секс! Пауза. Момчето обидено: - Да бе! Все едно България на преговорите с МВФ! Руснак в командировка в Грузия. Разболял се и тръгнал да търси поликлиника. Пита наред, но всеки вдига рамене, клати глава: - Поликлиника? Ай, не знаю, дорогой! Накрая един грузинец му обяснява: - Поликлиника? Тръгваш наляво, вървиш, вървиш, ще видиш една бяла къща - това още не е поликлиниката. Завиваш надясно, вървиш, вървиш, ще видиш друга бяла къща - и това не е поликлиниката. Завиваш пак, после наляво, направо, надясно - ще видиш трета бяла къща с хубава ограда пред нея. На оградата има дупка. Тая дупка аз я пробих, а къде е поликлиниката - не знаю, дорогой!