Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В кръчмата двама доста почерпени си говорят: - Пешо, ти мене уважаваш ли? - Не-е. - Нема значение, сипвай!
Пиянски 2,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец си хванал една балерина. Завел я в тях и започнал да я съблича. Съблякъл я до кръста и казал: -Миме, ама ти нямаш косми под мишницата? Балерината нищо не казала. Продължи ли и борецът я съблякъл цялата. Тогава казал: -Миме, ама ти и отдолу нямаш косми. Тогава момичето казало: -Ти ще еб.ш ли, ще предеш ли? - У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан. - Шубе ги е от катаджиите? - Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш. Беше толкова неопитен в интернет, че искрено вярваше, че порнобанерът ще се затвори с натискане върху хиксчето... Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си: - Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна! Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии