Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Хубавица отива при лекар и пита: - Докторе, кажете ми моля, как да не забременея ако правя секс без презерватив? - Трудно е да ви обясня, но мога да Ви покажа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис тегли банката от парите.
Любими Герои
03.10.2017
2,963 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жените винаги са живеели по-лесно: пенсионната възраст е по-рано, живеят по-дълго, цици имат винаги под ръка и не трябва да се женят за някаква глупачка.
Някакъв решил да се беси. Вързал въжето на една върба над реката, увиснал и... въжето се скъсало. Изплувал с мъка на брега, плюл възмутено и казал: - Ей, за едно бесене и щях да се удавя бе!
Лекар пита възрастна пациентка: - От какво си оплаквате? - Нали ти си лекар! Ти кажи! - отвръща тя.
Един каубой, яздил из пустинята със седмици. Стигнал до град неизвестен за него и решил да отпочине, задоволявайки биологичните си нужди (трябвало му женица на човека - загорял). Влиза в местния бар. Взел да се оглежда за жени. Няма!!! - Бармане. Абе вие тука в това градче, нямате ли жени? - Абе, кво да ти кажа. Ние тука си нямами жени, ама ако знаеш в задния двор какви животни имамееее. - А животни, стига глупости. Да ама коубоят си имал нужди и кво да направи отишъл, избрал си едно прасенце, подмил го, завел го на бара, черпил го ярмичка докато изпие едно питие и забелязал, че всички в баро го зяпат. - А бармане. Абе защо така всички ме зяпат. Нали и вие правите така. - Да бе и ние правиме така. Ама никой не излиза с момичето на ШЕРИФА.
Магазин. Опашка,до вратата. Влиза забързан мъж и застава най-отпред. Възмутена дама от опашката: -Господине, опашката за ваше сведение е отзад! -Госпожо, вашата опашка ако е отзад, моята е отпред...