Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чък Норис тегли банката от парите.
Любими Герои 2,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жените винаги са живеели по-лесно: пенсионната възраст е по-рано, живеят по-дълго, цици имат винаги под ръка и не трябва да се женят за някаква глупачка. Някакъв решил да се беси. Вързал въжето на една върба над реката, увиснал и... въжето се скъсало. Изплувал с мъка на брега, плюл възмутено и казал: - Ей, за едно бесене и щях да се удавя бе! Лекар пита възрастна пациентка: - От какво си оплаквате? - Нали ти си лекар! Ти кажи! - отвръща тя. Един каубой, яздил из пустинята със седмици. Стигнал до град неизвестен за него и решил да отпочине, задоволявайки биологичните си нужди (трябвало му женица на човека - загорял). Влиза в местния бар. Взел да се оглежда за жени. Няма!!! - Бармане. Абе вие тука в това градче, нямате ли жени? - Абе, кво да ти кажа. Ние тука си нямами жени, ама ако знаеш в задния двор какви животни имамееее. - А животни, стига глупости. Да ама коубоят си имал нужди и кво да направи отишъл, избрал си едно прасенце, подмил го, завел го на бара, черпил го ярмичка докато изпие едно питие и забелязал, че всички в баро го зяпат. - А бармане. Абе защо така всички ме зяпат. Нали и вие правите така. - Да бе и ние правиме така. Ама никой не излиза с момичето на ШЕРИФА. Магазин. Опашка,до вратата. Влиза забързан мъж и застава най-отпред. Възмутена дама от опашката: -Господине, опашката за ваше сведение е отзад! -Госпожо, вашата опашка ако е отзад, моята е отпред...