Върви пиян, гледа 14 годишна девойка (вече пооформена) скача на въже:
- К`во си се разскачала, досега 1000 пъти да си се наебала.
- (Небрежно) едното на другото не пречи...
- Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще … — Ясно, за колата ще платя аз.
— Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза?