Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кризата -това е шанс за работодателя да се почувства робовладелец.
Бисери 2,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка казва на детето си. - Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш! - Да мамо, вече обядвах. Учителката пита Иванчо: - Как са родителите ти? Иванчо: - Добре са, много са музикални. Учителката: - Наистина ли? Иванчо: - Да, мама свири на цигулка - "цигу мигу, тури ми го",а татко на тъпан "бум трака, у путака". Звъни се бърза помощ: - Ало, мъжа ми има 41 градуса температура, какво да направя, че да падне? - Какво да направите, какво да направите. Нищо не правете. Постойте, почакайте и тя сама щя падне...до 20-25 градуса... Седят две блондинки на плажа. Едната погледнала нагоре и казала: - Ииии, гледай какъв хубав самолет лети! - Да-а-а! Сигурно е правителствен. - А, не е! - Защо пък да не е? - Ами да виждаш някакви мотоциклети около него?! Какво се получава, когато наредите 100 блондинки в редица? - Въздушен коридор. Две блондинки на летище. Едната казва: - Абе, тия самолети как ги отвличат, виж ги какви са големи? - О, ти си много глупава ма. Не знаеш ли, че като излетят, стават малки. - Миче, що разправяш че съм дебела, моя ми каза че съм във форма. — Пено, ми той твоя е учител по математика за него идеалната форма е кълбото.